دکوراسیون طلا و طلاکاری

 
از آنجاییکه طلا فلزی گرانبها است همیشه به شکلهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد , یکی از این روشها استفاده از ورق طلا است که با ایجاد پوششی برسطوح مختلف به آن جلوه ای متفاوت و ارزشمند می دهد . استفاده از ورق طلا بر روی مبلمان , انواع قابها ,مجسمه ها , اشیاء و ...  متداول است و از قرنها و سالها پیش استفاده می شده است ولی امروزه ورق طلا کاربردهای جدیدی پیدا کرده است به عنوان مثال ورق ساختمانی که بدلیل مقاومت بالاتری که به نسبت سایر انواع ورقها دارد جهت مصارف ساختمانی و حتی فضاهای بیرونی ساختمان قابلیت استفاده دارد و در کشورهای مختلف این کار از قرنها پیش رواج داشته است .
از آنجاییکه ایجاد فضاهای خاص و لوکس نیاز بسیاری از ساختمانهای امروزی است , استفاده از ورق طلا می تواند گزینه بسیار مناسبی جهت تحقق این موضوع باشد . استفاده از ورق طلا بر روی گچبریها , ستونها , طراحی با ورق طلا بر روی سقف , اجرای ورق طلا پشت شیشه , ورق طلا بر روی دربهای چوبی , پتینه و کهنه کاری با ورق طلا , مجسمه های کار شده با طلا , کاشیهای طلا کاری شده و نمونه های بسیاری از این دست , تنوع بسیاری را در اختیار طراحان قرار می دهد تا بتوانند ایده های منحصر به فردی را ایجاد نمایند .

انواع پروژه های اجرا شده در این بخش این تجربه را در اختیار ما قرار داده است تا بتوانیم با افتخار خود را به عنوان یکی از مجریان این کار در بخشهای ساختمانی و دکوراسیون داخلی ومعرفی نماییم .

 

 

 
 
 

 

نقاشی دیواری و سقفی به همراه پتینه


معماری داخلی


دکوراسیون لوکس آشپزخانه


دکور آینه تراش خرده با طرح مستطیل روی دیوار


طراحی دکوراسیون آشپزخانه


آموزش کهنه کاری آینه


دکوراسیون شیشه های خم


کاشیهای شیشه های دست ساز در دکوراسیون


ساخت پنجره تیفانی با طرح انگور


دکوراسیون داخلی , طراحی , نظارت , اجراء


اجرای پتینه گچ بری در پروژه ویلای مسکونی دروس


تابلو های شیشه ای چند لته


دکوراسیون لابی ، دکوراسیون داخلی


نیم ست ( مبل ) بسیار لوکس شطرنج و تخته نرد


طراحی و چیدمان دکوراسیون آشپزخانه


هنر پتینه کاری


بازسازی ساختمان