ساخت گنبد شیشه ای استین گلاس

 
گنبدهای شیشه ای در معماری دنیا از قرنها پیش مورد توجه و استفاده بوده است چرا که سازه گنبدی شکل علاوه بر استحکام به بزرگ نشان دادن فضا کمک می کند و ابهت خاصی به فضا می دهد . در معماری مدرن امروزه نیز این نوع گنبدهای شیشه ای با طراحی خاص خود فضایی متفاوت را ایجاد می کنند .
در ساخت گنبدهای شیشه ای باید از نوعی  شیشه استفاده شود که به لحاظ ایمنی مناسب باشد . شیشه های استین گلاس بدلیل آنکه در ساخت آنها از مفتولهای فلزی استفاده می شود کاملا ایمن بوده و این توانایی را نیز دارند که به شکل محدب و یا مقعر و با هر فرمی ساخته شوند . استفاده از انواع شیشه های رنگی , بافت دار , تراش خرده و ... دست طراحان را باز می گذارد تا ایده های خود را به خوبی اجرا نمایند .
در دنیا معدود هنرمندانی هستند که توانایی ساخت و اجرای چنین شیشه هایی را داشته باشند ولی خوشبختانه گروه ایراچی با همکاری اکیپهای خود در بخشهای مختلف توانسته است تا نمونه هایی از این دست را ساخته و اجرا نماید که باعث افتخار و مباهاتمان می باشد .

گروه ایراچی با کمال افتخار تمایل به همکاری با مهندسان , طراحان و صاحبنظران دارد تا با همکاری آنان این هنر ارزشمند بیش از پیش وارد ساختمانهای مسکونی , اداری و تجاری شود تا مردم نیز با این هنر ارزشمند کشورشان آشنا شوند .

 

 

 

 
سازه شیشه ای ، گنبد استین گلاس ، شیشه محدب با تکنیک استین گلاس ، اولین گنبد استین گلاس سازه شیشه ای ، گنبد استین گلاس ، شیشه محدب با تکنیک استین گلاس ، اولین گنبد استین گلاس سازه شیشه ای ، گنبد استین گلاس ، شیشه محدب با تکنیک استین گلاس ، اولین گنبد استین گلاس
 

 

 

اولین گنبد استین گلاس در ایران ساخته شد


اجرای گنبد شیشه ای استین گلاس با فرم بیضی


پروژه سقف نورگیر اجرا شده با تکنیک استین گلاس


ساخت و اجرای هرم شیشه ای


گنبد شیشه ای


ساخت گنبد شیشه ای تیفانی ( استین گلاس ) - پروژه باغ فردوس


گنبد شیشه ای تیفانی


ساخت گنبد شیشه تیفانی (استین گلاس) - ارومیه


ساخت گنبد شیشه ای استین گلاس رنگی ( پروژه منظریه )


ساخت گنبد شیشه ایی تیفانی (استین گلاس) - نیاوران ،خیابان یاسر


ساخت گنبد شیشه ای تیفانی - استین گلاس ( پروژه مسکونی نارنجستان )


ساخت گنبد شیشه ایی تیفانی (استین گلاس) - میدان ولی عصر


ساخت گنبد شیشه ای تیفانی - استین گلاس ( پروژه مسکونی بیرجند )


ساخت گنبد شیشه ایی تیفانی (استین گلاس) - زعفرانیه - پروژه مهراز


گنبد شیشه ای


ساخت سقف نور گیر شیشه ایی دکوراتیو ( با تکنیک استین گلس - تیفانی ) - خیابان زعفرانیه


گنبد های شیشه ای طرحدار و منقوش در اماکن مذهبی