آینه ونیزی

آینه های ونیزی یکی از لوکس ترین آینه هایی است که می توان به سخت پسندانی که علاقمند به داشتن اشیاء خاص و متفاوت هستند توصیه کرد . فضایی که چنین آینه هایی در آن نصب شود آنقدر مجلل و لوکس جلوه می کند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد .
آینه های ونیزی در دنیا و در میان اشراف و افراد خاص جایگاه ویژه ای دارد . به نظر می رسد که ایرانیان نیز نباید از این نهایت هنر و زیبایی که توسط هنرمندانشان خلق می شود بی بهره باشند چرا که ایرانی لایق بهترینهاست .
ساخت آینه های ونیزی مراحل بسیار متنوعی دارد که معمولا در کارگاههای مختلفی کار شده و نیاز به هنر هنرمندان مختلفی دارد . ایراچی با بهره گیری از دستان هنرمند این عزیزان و نگاه با ذوق طراحان خود اقدام به ساخت این آینه های زیبا کرده است تا آن را به منازل ایرانیان عزیز تقدیم کند .
آینه های ونیزی شامل قطعات برش خرده ای از آینه هستند که لبه آنها تراش خرده است و گاه بر روی این قطعات تراشهای طرحدار و ظریفی نیز اجرا می شود که مسلما به زیبایی و ظرافت کار می افزاید . قرار گرفتن این تکه های آینه در کنار هم و بر دور آینه اصلی آن را با انواع دیگر آینه ها کاملا متفاوت می کند .
این آینه ها در طرحهای گوناگون و با امکان سفارش در هر سایز و طرحی موجود می باشند و مشتریان عزیز می توانند با توجه به سلیقه خود و سایز فضای مورد نظر , آینه مناسب خود را سفارش دهند .لازم به توضیح است که آینه های ونیزی قابلیت نصب و اجرا بر روی فضاهای مختلف را دارند که علاقمندان می توانند در قسمت آینه در دکوراسیون با کاربرد این نوع از آینه ها نیز آشنا شوند .

 

 

 

 

 

 

 

 

اجرای آینه تراش خرده برنز روی دیوار به همراه قاب - پروژه خیابان یاسر


نصب آینه طرحدار بر روی دیوار - پروژه نیاوران


هنر آینه کاری - اجرای آینه کاری هنری و دکوراسیون آینه


آینه تراشدار دیواری


دکور آینه تراش خرده با طرح مستطیل روی دیوار


آینه آنتیک و کهنه کاری


استفاده از آینه های دکوراتیو در طراحی داخلی


نصب آینه تراشدار دایره ای برجسته


نصب آینه سفید طرح لوزی تراشدار به صورت قطعه ای بر روی دیوار


آینه پازلی تراشدار طرح مستطیل - پروژه مرزداران


ساخت آینه های آنتیک


نصب آینه تراش دار با طراحی مدرن در یکی از آپارتمانهای برج ژون پارک


آینه های حجمی


دکور ورودی آسانسور با آینه های برنز


محصول - آینه ونیزی


نصب آینه طرح دار روی کمد دیواری


آینه لوکس و دکوراتیو


اجرای آینه تراش خورده لوزی در سالن پذیرایی - فرمانیه ، اندرزگو


پکیج آینه


ساخت و نصب آینه حجمی روی دیوار


اجرای آینه تراشدار بر روی دیوار - پروژه فرمانیه


آینه طرحدار (طرح گل)