مدرنترین ساختمان پاریسایراچی  - چهارشنبه، 21 تير 1396


La Seine Musicale که انرژی آن توسط صفحات خورشیدی تامین می شود، نماد جدیدی برای پاریس می باشد.
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین طراحی داخلی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد که یکی از رقبای اصلی برج ایفل با پامپیدو به شمار می رود، اما با این حال باید بتواند با نگرانی های زیست محیطی کنار آمده و به نحوه استفاده عموم مردم از محیط های تفریحی واکنش دهد.

مدرنترین ساختمان پاریس
 
یکی از برترین ویژگی های دکوراسیون داخلی La Seine Musicale سالن تخم مرغی شکل آن است که از شیشه و لمینت ساخته شده است که با سلول های فتوولتائیک با ابعاد 800 متر مربع پوشش داده شده است که این امر منجر به تامین انرژی آن از طریق نور خورشید می گردد. سلول های خورشیدی این ساختمان بر روی ریل هایی قرار گرفته اند که هر 15 دقیقه یکبار تغییر مسیر داده و در نتیجه با خورشید هم راستا می شوند.

مدرنترین ساختمان پاریس
 
در داخل معماری داخلی سالن که برای اجرای موسیقی به کار برده می شود، یک محیط گرم و اتمسفری وجود دارد که زیبایی خاصی را ایجاد کرده است. این محل به منظور نزدیک تر ساختن مخاطبین به موسیقی دان ها ساخته شده است و دارای ظرفیت 1150 نفر می باشد. چوب ها، لوله های کاغذی و کارتن های خاصی در سقف به کار برده شده اند که منجر به تقویت طنین صدا می شوند. علاوه بر این سالن نمادین، La Seine Musicale دارای یک سالن کنسرت با گنجایش 4000-6000 نفر می باشد که کنسرت ها در آن برگزار می شوند.

مدرنترین ساختمان پاریس
 
یکی از اهداف این بنا ایجاد ساختمانی عمومی بود که بتواند نفوذ پذیری بین فضای داخل و بیرون را نشان دهد. کیفیت منافذ آن از معماری ژاپنی برگرفته شده اند. مسیرهای داخلی نیز توسط ژان نوول طراحی شده اند که وی این طراحی را از سال 2010 آغاز کرده بود و طراحی عظیمی برای یک مکان با وسعت 2.35 هکتار بود.
این بنا که در مسیر ورسای قرار دارد، دارای تاریخچه بسیار زیبایی می باشد. این مکان زمانی توسط لویی پانزدهم به عنوان تفریحگاه دخترانش اختصاص داده شده بود.سپس این مکان به یک شرکت فروخته شده و بعد از انقلاب فرانسه نیز به دولت اختصاص یافت. بعد از چندین نقل و انتقال، لوئیس رنو آن را به منظور تاسیس اولین کارخانه اش درخواست نمود و آن را در سال 1929 راه اندازی نموده و در سال 2005 متوقف نمود. سپس فرانسوا پینو تصمیم گرفت که آن را به یک مکان فرهنگی تبدیل کنید که این امر توسط نوول طراحی شد.

مدرنترین ساختمان پاریس
 
سایر مکان های موجود بر روی این جزیره به تدریج توسط گالری های هنری و فرهنگی پر شدند. این فضا را تماشا کنید اما نفس خود را حبس ننمایید. در سال 2021 قرار است نمایشگاه هنرهای معاصر در این مکان ایجاد شده و هتل S18 نیز توسط بامشلاگر ابرل و شرکت امریژ در اینجا تاسیس خواهد شد.
 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.
چهارشنبه، 10 خرداد 1396 - ایراچی
کف هر خانه معمولا بیش از هر قسمت خانه مورد استفاده قرار میگیرد ولی به همین میزان در دکوراسیون داخلی هم مورد کم توجهی قرار میگیرد .