​کوبیست های جدید: روستایی از کلبه های جعبه مانند که هنرمندان می توانند از آنها لذت ببرندایراچی  - چهارشنبه، 21 تير 1396


محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. دکوراسیون داخلی فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره مند شود. پیشرفت های اخیر توسط هنرمندان گروه Gluck+ در نیویورک با این ایده پیش برده شده و طراحی داخلی و خارجی زیبایی را ایجاد کرده اند.
 
کلبه های جعبه ای هنرمندان
 
یک عکاس با یک طرح و نقشه ساده از معمار درخواست طراحی داشته است: درخواست وی ایجاد استودیویی برای انجام فعالیت های خود و همچنین ایجاد مکانی مجزا برای دعوت از سایر دوستان هنرمد خود می باشد. این مکان در نزدیکی محل زندگی کنونی وی بوده و در نزدیکی یک جنگل و برکه ای کوچک می باشد. جنگل منجر به ایجاد فضایی خصوصی برای تفکر و کار گردیده و این دقیقا چیزی است که هنرمند به دنبال آن می باشد.
در ابتدا، مشتری و معماری داخلی ساختار دو طبقه ساده ای را در نظر گرفتند. بعدها به این نتیجه رسیدند که می توانند ساختمانی طراحی کنند که در آن هر یک از اتاق ها طراحی منحصر به فردی داشته باشد.
هشت جعبه چوبی در یک مکان شیب دار قرار داده شدند تا نمایی از برکه پایین را ایجاد کنند. ساختارهای تک اتاقه نیز بر اساس کاربرد تقسیم می شوند: زندگی، کار، خواب. یک مجموعه از جعبه ها نیز استودیو و تاریک خانه فرد را ایجاد می کند و این در حالی است که گروه دیگر اتاق پذیرایی، نهار خوری و اتاق خواب مهمان ها را ایجاد می کنند. اتاق های جعبه ای با راه های شیشه ای به یکدیگر متصل شده اند تا فرد در داخل صحنه غرق شود. درهای کشویی نیز منجر به ایجاد حس محیط باز می گردند و از طریق آنها می توان به محوطه حیاط دسترسی داشت. ساختمان از نمای بیرون پیچیدگی داخلی خود را نشان نمی دهد.
 
کلبه های جعبه ای هنرمندان
 
ورودی که در داخل یک دیوار سیمانی صاف قرار گرفته است نیز به ایهام این ساختار می افزاید. نمای ساختمان بسیار ساکت به نظر می رسد. پنجره های کمی در این سمت قرار دارند. شما صرفا جعبه هایی را در چشم انداز آن مشاهده می کنید اما از محتوای آنها هیچگونه اطلاعی ندارید. زمانی که از ورودی داخل می شود، همه چیز گسترده شده و بسط می یابد. شما از یک ظاهر خشک و بی روح وارد محیطی می شوید که از آن برکه قابل مشاهده می باشد. همزمان با ورود به هر یک از اتاق ها ظاهر متفاوتی را مشاهده می کنید. فضاهای ایجاد شده در بین لایه ها نیز منجر به مشاهده جوانبی از محیط می گردند. همچنین نمای کشاورزی اطراف نیز از داخل ساختمان قابل مشاهده می باشد.
 
کلبه های جعبه ای هنرمندان
 
سازماندهی طراحی منزل این ساختمان بر اساس ترکیب رنگ ها و بافت های مختلف انجام گرفته است. علاوه بر استفاده از مواد پیش ساخته، سایر موارد توسط پیمانکاران در محل پروژه ساخته می شدند. استفاده از چوب نیز منجر به ایجاد ساختار سنتی و قدیمی گردیده و نشانگر ساختار ارگانیک ساختمان بوده و ارتباط ساختمان با منطقه را تداعی می کند. چوب درخت شوکران دارای ظاهر نقره ای ماننده می باشد و این امر زیبایی محیط را دو چندان کرده است. بازتاب نور بر روی آن نیز منجر به چند رنگ دیده شدن آن می گردد. با قدم زدن در بخش های مختلف ساختمان، شما شاهد تغییراتی بسیار دقیق و زیرکانه می شوید که بسیار لذت بخش می باشند.
 
کلبه های جعبه ای هنرمندان
 
این پروژه حاصل همکاری بین معمار و هنرمند از روز اول بود. Gluck+ از مهارت هنرمند در طراحی و باغبانی استفاده نمود. برای مثال، در گوشه ای از حیاط اصلی فضایی به طور خالی رها شد زیرا هنرمند قصد داشت در آنجا علوفه های بلندی را کاشته و صحنه ای طبیعی را ایجاد نماید. ایجاد چنین محیط و منظره زیبا فرایندی دائمی می باشد. هدف اصلی ایجاد ساختمان و ارزیابی سازگاری آن با محیط بود و سپس به تدریج تغییراتی در محیط اطراف ساختمان ایجاد شد تا منظره زیبایی ایجاد شود. 
 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.
چهارشنبه، 10 خرداد 1396 - ایراچی
کف هر خانه معمولا بیش از هر قسمت خانه مورد استفاده قرار میگیرد ولی به همین میزان در دکوراسیون داخلی هم مورد کم توجهی قرار میگیرد .