استفاده از آینه های آنتیک و کهنه کاری شده در دکوراسیون منزلایراچی  - پنجشنبه، 26 اسفند 1395


با آینه های آنتیک به خانه و اتاق هایتان چاشنی قدیمی بی افزایید .
چه واقعا آینه آنتیک و کهنه باشد و یا زیر دست یک هنرمند به این صورت درآمده باشد ، به فضای اتاق یک حس نوستالژیک و قدیمی میدهند که بر صمیمیت و اصالت فضا می افزاید . در ادامه به 8 نمونه موفق از استفاده از این آینه های زیبا میپردازیم .
 
آینه های آنتیک و کهنه کاری شده :
 
آینه های آنتیک
 
تمام المان های این اتاق شیک و لوکس هستند . از روکش های مخمل صندلی ها تا لوستر کریستال بالای میز اصالت تمام و کمال خانه را به رخ میکشد در این میان آینه آنتیک پشت بوفه این فضا را کامل کرده و بر زیبایی آن افزوده . 
 
آینه های آنتیک
 
در این عکس آینه های کهنه شده روی در با میز توالت آینه ای براق و کاملا نو به نوعی هم هماهنگی و هم تضاد ایجاد میکند و بر زیبایی اتاق می افزاید .
 
آینه های آنتیک
 
آینه های کار شده بر روی این در مشبک راهرو باریک را دلباز تر و زیبا تر میکند .
 
آینه های آنتیک
 
آینه های کهنه کاری شده و کهنه جایگزینی عالی برای کاشی های آشپزخانه است . واضحا سبک و سلیقه شما را نشان داده و آشپزخانه تان را از بقیه متمایز میکند .
 
آینه های آنتیک
 
نمونه دیگری از استفاده و درست و بجای آینه های آنتیک در آشپزخانه . در این آشپزخانه آینه لکه دار آنتیک ، در بشت گاز به کار رفته و کاملا با رنگ های خنثی و ملایم کابینت ها و دیوار ها هماهنگ است .
 
به یاد داشته باشید همانطور که در مقاله "استفاده درست از آینه ها در منزل" هم گفتیم استفاده از آینه ها در آشپزخانه علاوه بر افزایش نور طبیعی در اتاق ، آشپزخانه را با اتاق های مجاورش ترکیب کرده و در واقع جدای از کاربرد آن بیشتر جنبه تزئینی و زیبا سازی دارد .
 
آینه های آنتیک
 
در این عکس تنها قاب دور آینه حمام ، کهنه کاری شده و به اصطلاح آنتیک است . این روش به خصوص برای افرتدی که از این نوع آینه ها لذت میبرند اما نگران کاربردی بودن آنها هستند ایده آل است .
 
به ظرافت و دقتی که در دکوراسیون داخلی این اتاق دقت کنید که چگونه چراغ های دیواری برنز رنگ مدل قدیمی ، شیر آب قدیمی شکل ، سطل زباله با طرح مرمر  و سینک با پایه های بلند و ظریف با یکدیگر ترکیب و تطبیق داده شده اند و اتاق حمام را از مکانی بی اهمیت به اثری هنری تبدیل کرده اند .
 
آینه های آنتیک
 
در این اتاق غذا خوری هم آینه های آنتیک بیشتر جنبه تزئینی دارند و همراه با لوستر کریستال زیبا نقطه قوت اتاق محسوب میشوند و تمام توجهات را به خود جلب میکنند 

 
 
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - ایراچی
​وجود استین گلس چه درفرم پنجره باشد یا درب یا حتی سقف کاذب به یک خانه کاراکتر میدهد و کلاس و کیفیت طراحی داخلی آن را بالا میبرد .
دوشنبه، 23 اسفند 1395 - ایراچی
در این مقاله قصد داریم شما را برای انتخاب رنگ ، استایل و نوع مناسب کابینت آشپزخانه راهنمایی کنیم .
جمعه، 20 اسفند 1395 - ایراچی
​ گاهی اوقات یک طاقچه نه یک قفسه تنها چیزی است که برای یک اتاق لازم است تا علاوه بر کارایی به آن زیبایی بدهد . در ادامه به بررسی طاقچه های هوشمندانه و کوچک در چند اتاق متفاوت میپردازیم . با کمک این نکات ...
يکشنبه، 15 اسفند 1395 - ایراچی
امروزه بر خلاف چند دهه قبل که میز و صندلی های غذاخوری تنها جنبه کاربردی داشتند امروزه یکی از عوامل مهم در دکوراسیون منزل هستند . اما قبل از اینکه به سراغ سندلی های بلند و باریک مجسمه مانند و زیبا بروید ...
جمعه، 13 اسفند 1395 - ایراچی
در اغلب خانه ها اتاق خواب ها نادیده گرفته میشوند و بیشتر تمرکز در طراحی و تزئین بر روی اتاق نشیمن و پذیرایی است در حالی که یک اتاق خواب چه برای یک زوج باشد یا یک نوجوان و کودک محلی است که باید در آن احساس ...
جمعه، 13 اسفند 1395 - ایراچی
در این مقاله به نکته های ریز اما مفید برای بزرگتر نشان دادن و استفاده بهتر از فضای اتاق خواب های کوچک را به شما معرفی میکنیم .
دوشنبه، 9 اسفند 1395 - ایراچی
​زمانیکه درباره تم و طرح کلی خانه ، رنگ اصلی و بودجه تان تصمیم گرفتید زمان آن رسیده که مبلمان تان را انتخاب کنید . در بیشتر مواقع یکسری مبلمان و وسایل از قبل وجود دارد حال سوال این است که باید کل این وسایل ...
شنبه، 7 اسفند 1395 - ایراچی
واقعا چه چیزی است که یک اتاق را با کلاس تر و مجلل تر نشان میدهد ؟ آیا باید مبل ها و میزتان را با مدل های گران تر و بروز تر جایگزین کنید ؟ لزوما نه ! اگرچه مبل های گران و لوکس میتواند ظاهر مجلل تری به اتاق ...
چهارشنبه، 4 اسفند 1395 - ایراچی
یک آینه که در جای درستی قرار گرفته ، اتاق را روشن تر ، بزرگتر و زیبا تر نشان داده و حس فرح بخشی را القا میکند در ادامه به روش های درست استفاده از آینه در اتاق های مختلف اشاره میکنیم .
دوشنبه، 2 اسفند 1395 - ایراچی
​متاسفانه باید برایتان بگوییم که معمارها و دکوراسیون کارها از هیچ قانون و قاعده ای استفاده نمیکنند و اساسا خوش سلیقه و خلاق به دنیا آمده اند و معمولا حاصل کارشان تنها متکی به حس درونی ، خلاقیت و تصویر ...