استفاده از آینه های آنتیک و کهنه کاری شده در دکوراسیون منزلایراچی  - پنجشنبه، 26 اسفند 1395


با آینه های آنتیک به خانه و اتاق هایتان چاشنی قدیمی بی افزایید .
چه واقعا آینه آنتیک و کهنه باشد و یا زیر دست یک هنرمند به این صورت درآمده باشد ، به فضای اتاق یک حس نوستالژیک و قدیمی میدهند که بر صمیمیت و اصالت فضا می افزاید . در ادامه به 8 نمونه موفق از استفاده از این آینه های زیبا میپردازیم .
 
آینه های آنتیک و کهنه کاری شده :
 
آینه های آنتیک
 
تمام المان های این اتاق شیک و لوکس هستند . از روکش های مخمل صندلی ها تا لوستر کریستال بالای میز اصالت تمام و کمال خانه را به رخ میکشد در این میان آینه آنتیک پشت بوفه این فضا را کامل کرده و بر زیبایی آن افزوده . 
 
آینه های آنتیک
 
در این عکس آینه های کهنه شده روی در با میز توالت آینه ای براق و کاملا نو به نوعی هم هماهنگی و هم تضاد ایجاد میکند و بر زیبایی اتاق می افزاید .
 
آینه های آنتیک
 
آینه های کار شده بر روی این در مشبک راهرو باریک را دلباز تر و زیبا تر میکند .
 
آینه های آنتیک
 
آینه های کهنه کاری شده و کهنه جایگزینی عالی برای کاشی های آشپزخانه است . واضحا سبک و سلیقه شما را نشان داده و آشپزخانه تان را از بقیه متمایز میکند .
 
آینه های آنتیک
 
نمونه دیگری از استفاده و درست و بجای آینه های آنتیک در آشپزخانه . در این آشپزخانه آینه لکه دار آنتیک ، در بشت گاز به کار رفته و کاملا با رنگ های خنثی و ملایم کابینت ها و دیوار ها هماهنگ است .
 
به یاد داشته باشید همانطور که در مقاله "استفاده درست از آینه ها در منزل" هم گفتیم استفاده از آینه ها در آشپزخانه علاوه بر افزایش نور طبیعی در اتاق ، آشپزخانه را با اتاق های مجاورش ترکیب کرده و در واقع جدای از کاربرد آن بیشتر جنبه تزئینی و زیبا سازی دارد .
 
آینه های آنتیک
 
در این عکس تنها قاب دور آینه حمام ، کهنه کاری شده و به اصطلاح آنتیک است . این روش به خصوص برای افرتدی که از این نوع آینه ها لذت میبرند اما نگران کاربردی بودن آنها هستند ایده آل است .
 
به ظرافت و دقتی که در دکوراسیون داخلی این اتاق دقت کنید که چگونه چراغ های دیواری برنز رنگ مدل قدیمی ، شیر آب قدیمی شکل ، سطل زباله با طرح مرمر  و سینک با پایه های بلند و ظریف با یکدیگر ترکیب و تطبیق داده شده اند و اتاق حمام را از مکانی بی اهمیت به اثری هنری تبدیل کرده اند .
 
آینه های آنتیک
 
در این اتاق غذا خوری هم آینه های آنتیک بیشتر جنبه تزئینی دارند و همراه با لوستر کریستال زیبا نقطه قوت اتاق محسوب میشوند و تمام توجهات را به خود جلب میکنند 

 
 
 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.