استفاده از آینه های آنتیک و کهنه کاری شده در دکوراسیون منزلایراچی  - پنجشنبه، 26 اسفند 1395


با آینه های آنتیک به خانه و اتاق هایتان چاشنی قدیمی بی افزایید .
چه واقعا آینه آنتیک و کهنه باشد و یا زیر دست یک هنرمند به این صورت درآمده باشد ، به فضای اتاق یک حس نوستالژیک و قدیمی میدهند که بر صمیمیت و اصالت فضا می افزاید . در ادامه به 8 نمونه موفق از استفاده از این آینه های زیبا میپردازیم .
 
آینه های آنتیک و کهنه کاری شده :
 
آینه های آنتیک
 
تمام المان های این اتاق شیک و لوکس هستند . از روکش های مخمل صندلی ها تا لوستر کریستال بالای میز اصالت تمام و کمال خانه را به رخ میکشد در این میان آینه آنتیک پشت بوفه این فضا را کامل کرده و بر زیبایی آن افزوده . 
 
آینه های آنتیک
 
در این عکس آینه های کهنه شده روی در با میز توالت آینه ای براق و کاملا نو به نوعی هم هماهنگی و هم تضاد ایجاد میکند و بر زیبایی اتاق می افزاید .
 
آینه های آنتیک
 
آینه های کار شده بر روی این در مشبک راهرو باریک را دلباز تر و زیبا تر میکند .
 
آینه های آنتیک
 
آینه های کهنه کاری شده و کهنه جایگزینی عالی برای کاشی های آشپزخانه است . واضحا سبک و سلیقه شما را نشان داده و آشپزخانه تان را از بقیه متمایز میکند .
 
آینه های آنتیک
 
نمونه دیگری از استفاده و درست و بجای آینه های آنتیک در آشپزخانه . در این آشپزخانه آینه لکه دار آنتیک ، در بشت گاز به کار رفته و کاملا با رنگ های خنثی و ملایم کابینت ها و دیوار ها هماهنگ است .
 
به یاد داشته باشید همانطور که در مقاله "استفاده درست از آینه ها در منزل" هم گفتیم استفاده از آینه ها در آشپزخانه علاوه بر افزایش نور طبیعی در اتاق ، آشپزخانه را با اتاق های مجاورش ترکیب کرده و در واقع جدای از کاربرد آن بیشتر جنبه تزئینی و زیبا سازی دارد .
 
آینه های آنتیک
 
در این عکس تنها قاب دور آینه حمام ، کهنه کاری شده و به اصطلاح آنتیک است . این روش به خصوص برای افرتدی که از این نوع آینه ها لذت میبرند اما نگران کاربردی بودن آنها هستند ایده آل است .
 
به ظرافت و دقتی که در دکوراسیون داخلی این اتاق دقت کنید که چگونه چراغ های دیواری برنز رنگ مدل قدیمی ، شیر آب قدیمی شکل ، سطل زباله با طرح مرمر  و سینک با پایه های بلند و ظریف با یکدیگر ترکیب و تطبیق داده شده اند و اتاق حمام را از مکانی بی اهمیت به اثری هنری تبدیل کرده اند .
 
آینه های آنتیک
 
در این اتاق غذا خوری هم آینه های آنتیک بیشتر جنبه تزئینی دارند و همراه با لوستر کریستال زیبا نقطه قوت اتاق محسوب میشوند و تمام توجهات را به خود جلب میکنند 

 
 
سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
شنبه، 30 ارديبهشت 1396 - ایراچی
توکیو یکی از شهر های فوق العاده شلوغ و پر تراکم جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که زمین در آن کم یاب و فوق العاده گران است .
سه‌شنبه، 19 ارديبهشت 1396 - ایراچی
اگر وقتی به رنگ سبز نعناییی فکر میکنید به یاد سرامیک های خانه های قدیمی ودر و پنجره های چوبی خانه مادر بزرگتان می افتید باید هر چه سریع تر ذهنیت خود را نسبت به این رنگ عوض کنید .
چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در ادامه به 6 مورد که در آن ها میتوانید از فرش های دایره ای استفاده کنید اشاره میکنیم
يکشنبه، 3 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین اتاق های غذاخوری سال 95 را به شما معرفی کنیم . تمام این 6 مورد توسط معماران و متخصصان طراحی و اجرا شدند اما همانطور که مشاهده خواهید کرد تمامی المان ها و اجزای ...
يکشنبه، 27 فروردين 1396 - ایراچی
زمانی که درباره شکل نهایی خانه تان تصمیم گرفتید این سوال مهم پیش می آید که آیا برای دکوراسیون خانه تان به یک متخصص نیاز دارید و یا خودتا میتوانید از پس همه مراحل بر بیایید ؟
پنجشنبه، 17 فروردين 1396 - ایراچی
اگر در خانه احساس آرامش نمیکنید ، در یکی از اتاق ها همواره در حال بحث با همسرتان هستید شاید باید هرچه زودتر رنگ دیوارهای تان را عوض کنید .