استفاده های متنوع استین گلس در دکوراسیون منزلایراچی  - چهارشنبه، 25 اسفند 1395


​وجود استین گلس چه درفرم پنجره باشد یا درب یا حتی سقف کاذب به یک خانه کاراکتر میدهد و کلاس و کیفیت طراحی داخلی آن را بالا میبرد .
تقریبا هر نوع پنجره یا دری میتواند به دکور استین گلس مزین شود و بهتر از همه با پر طرفدار شدن این هنر دیگر همه جا میتوانید هنرمندانی که این کار را برای شما انجام دهند پیدا کنید .
طرح استین گلس میتواند بر طبق چیزی که در ذهن دارید اجرا شده یا به خلاقیت و تجربه هنرمند سپرده شود . از آن جا که ساخت استین گلس کاری پیچیده و ظریف است ، پیچیدگی و جزئیات طرح بی شک میزان زمان و هزینه آن را افزایش میدهد .
بر خلاف طرح های قدیمی استین گلس ، طرح های امروزی معمولا ساده ، یک رنگ تر ، ساده تر و بیشتر به شکل های هندسی هستند .
در ادامه به بررسی عکس هایی میپردازیم که به شما نشان میدهد چگونه استین گلس با هر سبک خانه مطابق شده و اینکه میتوان آن را تقریبا در همه جای خانه بکار برد .
 

استفاده از استین گلس در مکان های مختلف خانه :

 

استفاده از استین گلس در سقف :

 
 
استین گلس
 
این نمونه کاملا مدرن از سقف کاذب استین گلس ، کاملا با فرم دایره وار اتاق هماهنگ است . کل اتاق کاملا با رنگ سفید پوشیده است . همین جاست که این اثر هنری نقش خود را به خوبی ایفا میکند در این سقف کاذب استین گلس علاوه بر افزایش نور ، رنگ و روح را به اتاق وارد میکند و تمام توجهات را به خود جلب میکند .
 
همانطور که مشاهده میکنید ، با وجود همچین اثر هنری در اتاق دیگر نیازی به تابلو و سایل تزئینی نیست .
 
استین گلس
 
در این اتاق نشیمن/مطالعه سقف کاذب با طرح های تکراری و رنگارنگ استین گلس مزین شده و اتاق را از یک مکان کسل کننده و قدیمی به اتاقی شاد و مدرن تبدیل کرده تنها برای لحظه ای اتاق را بدون این سقف کاذب تصور کنید متوجه تفاوت خواهید شد .

استفاده از استین گلس در و پنجره :

 
استین گلس
 
در این اتاق که تمام دیوار ها و کف اتاق از جنس چوب روشن رنگ هستند ، فضا کاملا گرم و صمیمی است و شیشه روی در و پنجره استین گلس این فضا را تقویت کرده و به محیط رنگ داده است .
 
استین گلس
 
نمونه ای دیگر از طرح های مدرن و فوق العاده شیک استین گلس که برای هر دو خانه های سنتی و مدرن بسیار مدرن است .
بدون شک استفاده از رنگ های طبیعی و خنثی در این کار زیبایی آن را دو چندان کرده .

 

در ادامه نمونه های بیشتری از استین گلس را خواهید دید :

 
استین گلس
استفاده از استین گلس به عنوان درب حمام.
 
استین گلس
استفاده از استین گلس به عنوان پنجره تزئینی.
 
استین گلس
استفاده از استین گلس به عنوان لوستر بالای میز ناهار خوری.

استین گلس
استفاده از استین گلس در دیوار.

استین گلس
استفاده از استین گلس به عنوان تزئینی بالای کابینت های آشپزخانه .
 
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.
چهارشنبه، 20 مرداد 1395 - ایراچی
رنگ برنز نیز یکی دیگر از رنگ هایی است که در دکوراسیون داخلی کاربردهای وسیعی دارد همانطور که در این عکس هم مشاهده می نمایید این رنگ به مقدار زیاد در شیرآلات استفاده شده و فلزات و شیرآلات حمام و روشویی کاملا ...
جمعه، 1 اسفند 1393 - ایراچی

یکی از برداشت های شخصی من از شروع سال 2015 با تغییرات زیادی در ا نواع دکوراسیون بود مواردی مثل درختان  حوض و فواره اب و غیره اما خانه های کوچکتر نمی توانستند از این موارد برای هرچه زیباتر ...