حس نیمه تاریک در خانه قسمت آخرirachi  - سه‌شنبه، 21 دی 1395


راه چهارم : استفاده از پارچه مناسب
پارچه های اثاثیه منزل نیازی به رنگ های خیلی شاد ندارن حتی رنگ های تیره هم می تواند با رنگ های تیره ی اتاق ارتباط برقرار کند . الگوی رنگ خاکستری در این نیمکت ممکن است به پس زمینه یک دیوار خاکستری بژ با نور کم رنگ تناسب داشته باشد . شما می توانید با انتخاب رنگ تیره مناسب اتاق را به بهترین نحو ممکن تزئین کنید .

راه پنجم : کاهش حجم وسایل
با استفاده از رنگ های سیاه و سفید در بزرگترین واحد خانه یعنی آشپزخانه شما می توانید حجم وسایل داخل آن را کمتر جلوه دهید . تکنیک باز بودن آشپزخانه و استفاده از رنگ سیاه و سفید برای لبه های کابینت می تواند از دید چشمی حجم وسایل را حداقل نشان دهد .

راه ششم : تغییر در چشم انداز
همیشه نگذاشتن وسایل بزرگ مطلوب نیست ، گاهی می توان با تغییر در نسبت آنها یا رنگ آنها به میزان قابل توجهی چشم انداز اتاق را تغییر داد . در اینجا میز وسط آشپزخانه همرنگ با سقف و کابینت ها است ، رنگ زیر میز با رنگ زیر کابینت ها هماهنگی دارد .

راه هفتم : کم کردن تعداد ستون های خانه
ستون های تیره رنگ با در طبقه و فاصله مناسب انها از همدیگر زیبایی خاصی را به خانه داده است و همچنین دیوار روبروی آن  که رنگ سفید بر خود می بیند با رنگ تیره ستون ها تناسب خوبی را ایجاد کرده است .

راه هشتم : پنهان کردن تلویزیون
یکی از ایتم هایی که شما می توانید توسط آن وسایل اتاق را استتار کنید این است که مثلا تلویزیون را جلوی یک دیوار سیاه رنگ قرار دهید . این طراحی توسط سوزان دیانا انجام شده است که از طرفی نور به اندازه کافی به داخل اتاق بیاید و از روشنایی اتاق کاسته نشود .

راه نهم : بازی با جلوه های رنگ قسمت بیرونی منزل
درست مثل دیواره های داخلی تیره ، قسمت بیرونی آن نیز با رنگ تیره زیبایی خاصی را به خود می گیرد . این خانه در ایالت کبک کانادا واقع شده است و دودکش و بالکن خانه هنوز هم سبکی سنتی خود را حفظ کرده است .

راه دهم : حیات خلوت باز
به دور از محدودیت فضا و حصار تاریکی به نظر می رسد حیات خلوت این خانه حس سر زندگی و امید را به ساکنان آن منتقل می کند و رنگ های تیره در دیواره های آن خود را به نمایش در آورده اند .
 
 
سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
شنبه، 30 ارديبهشت 1396 - ایراچی
توکیو یکی از شهر های فوق العاده شلوغ و پر تراکم جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که زمین در آن کم یاب و فوق العاده گران است .
سه‌شنبه، 19 ارديبهشت 1396 - ایراچی
اگر وقتی به رنگ سبز نعناییی فکر میکنید به یاد سرامیک های خانه های قدیمی ودر و پنجره های چوبی خانه مادر بزرگتان می افتید باید هر چه سریع تر ذهنیت خود را نسبت به این رنگ عوض کنید .
چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در ادامه به 6 مورد که در آن ها میتوانید از فرش های دایره ای استفاده کنید اشاره میکنیم
يکشنبه، 3 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین اتاق های غذاخوری سال 95 را به شما معرفی کنیم . تمام این 6 مورد توسط معماران و متخصصان طراحی و اجرا شدند اما همانطور که مشاهده خواهید کرد تمامی المان ها و اجزای ...
يکشنبه، 27 فروردين 1396 - ایراچی
زمانی که درباره شکل نهایی خانه تان تصمیم گرفتید این سوال مهم پیش می آید که آیا برای دکوراسیون خانه تان به یک متخصص نیاز دارید و یا خودتا میتوانید از پس همه مراحل بر بیایید ؟
پنجشنبه، 17 فروردين 1396 - ایراچی
اگر در خانه احساس آرامش نمیکنید ، در یکی از اتاق ها همواره در حال بحث با همسرتان هستید شاید باید هرچه زودتر رنگ دیوارهای تان را عوض کنید .
دوشنبه، 14 فروردين 1396 - ایراچی
همیشه گران ترین وسایل ، دوست داشتنی ترین نیستند . در واقع گاهی وسایل بسیار کوچک و کاربردی هستند که بیشتر از همه زندگی روزمره را برای ما راحت و لذت بخش میکنند و به ما حس خاص بودن میدهند . در این مقاله 8 ...