حس نیمه تاریک در خانه قسمت آخرirachi  - سه‌شنبه، 21 دی 1395


راه چهارم : استفاده از پارچه مناسب
پارچه های اثاثیه منزل نیازی به رنگ های خیلی شاد ندارن حتی رنگ های تیره هم می تواند با رنگ های تیره ی اتاق ارتباط برقرار کند . الگوی رنگ خاکستری در این نیمکت ممکن است به پس زمینه یک دیوار خاکستری بژ با نور کم رنگ تناسب داشته باشد . شما می توانید با انتخاب رنگ تیره مناسب اتاق را به بهترین نحو ممکن تزئین کنید .

راه پنجم : کاهش حجم وسایل
با استفاده از رنگ های سیاه و سفید در بزرگترین واحد خانه یعنی آشپزخانه شما می توانید حجم وسایل داخل آن را کمتر جلوه دهید . تکنیک باز بودن آشپزخانه و استفاده از رنگ سیاه و سفید برای لبه های کابینت می تواند از دید چشمی حجم وسایل را حداقل نشان دهد .

راه ششم : تغییر در چشم انداز
همیشه نگذاشتن وسایل بزرگ مطلوب نیست ، گاهی می توان با تغییر در نسبت آنها یا رنگ آنها به میزان قابل توجهی چشم انداز اتاق را تغییر داد . در اینجا میز وسط آشپزخانه همرنگ با سقف و کابینت ها است ، رنگ زیر میز با رنگ زیر کابینت ها هماهنگی دارد .

راه هفتم : کم کردن تعداد ستون های خانه
ستون های تیره رنگ با در طبقه و فاصله مناسب انها از همدیگر زیبایی خاصی را به خانه داده است و همچنین دیوار روبروی آن  که رنگ سفید بر خود می بیند با رنگ تیره ستون ها تناسب خوبی را ایجاد کرده است .

راه هشتم : پنهان کردن تلویزیون
یکی از ایتم هایی که شما می توانید توسط آن وسایل اتاق را استتار کنید این است که مثلا تلویزیون را جلوی یک دیوار سیاه رنگ قرار دهید . این طراحی توسط سوزان دیانا انجام شده است که از طرفی نور به اندازه کافی به داخل اتاق بیاید و از روشنایی اتاق کاسته نشود .

راه نهم : بازی با جلوه های رنگ قسمت بیرونی منزل
درست مثل دیواره های داخلی تیره ، قسمت بیرونی آن نیز با رنگ تیره زیبایی خاصی را به خود می گیرد . این خانه در ایالت کبک کانادا واقع شده است و دودکش و بالکن خانه هنوز هم سبکی سنتی خود را حفظ کرده است .

راه دهم : حیات خلوت باز
به دور از محدودیت فضا و حصار تاریکی به نظر می رسد حیات خلوت این خانه حس سر زندگی و امید را به ساکنان آن منتقل می کند و رنگ های تیره در دیواره های آن خود را به نمایش در آورده اند .
 
 
 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.