حس نیمه تاریک در خانه قسمت اولirachi  - شنبه، 18 دی 1395


حس نیمه تاریک در خانه
طراحان خانه برای تزئین خانه بسیاری مسائل سلیقه ای و شخصی را در نظر می گیرند در حالی که دیگران سنت و عقل را چاشنی کار می کنند . یکی از حرکات جدید در طراحی منازل استفاده از رنگ های تیره ی روغنی است که یا به دیوارها زده می شود یا به اشیا خانه .در اینجا ده راه برای کمک گرفتن از رنگ تیره را برای بکاربردن در طراحی منزل به شما آموزش می دهیم .
راه اول : نشان دادن عکس
اگر شما از طرفداران عکاسی سیاه &ndash سفید هستید بهتر است که رنگ دیواری که عکس به آن آویزان می شود تیره باشد این راهرو در استرالیا توسط آقای استیونس طراحی شده و عکس را تحت پوشش رنگی زغالی مایل به خاکستری مات در نظر گرفته است . گلدان ها و رنگ سبز گیاه داخل آنها به عنوان نقطه کانونی در نظر گرفته می شود که این کار زیبایی عکس را دو چندان می کند .

راه دوم : ایجاد یک نمایش نوری
هر چه آسمان تیره تر می شود اجرام آسمانی بیشتر می درخشند . نور مانند عکاسی سیاه سفید است . حتی پس زمینه تاریک ، چه آسمان شب و یا یک دیوار نقاشی شده باشد تصویر سیاه سفید را بهتر نشان می دهد و شما میتوانید با سرمایه گذاری در این حوزه بهره برداری مناسبی را انجام دهید .

راه سوم : به حداکثر رساندن محصولات چوبی
دیوارهای پنهان در رنگ های تیره به شما اجازه می دهد که محصولات چوبی بیشتر در معرض دیده شدن قرار بگیرند به ویژه هنگامی که سفید نقاشی شده باشند بسیاری از مردم این احساس را می کنند که رنگ های تیره فضای خانه را تنگ جلوه می دهد اما این نوع رنگ ها محصولات چوبی مانند میز ارایش را بیشتر جلوه می دهند .
 
 
 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.