حس نیمه تاریک در خانه قسمت اولirachi  - شنبه، 18 دی 1395


حس نیمه تاریک در خانه
طراحان خانه برای تزئین خانه بسیاری مسائل سلیقه ای و شخصی را در نظر می گیرند در حالی که دیگران سنت و عقل را چاشنی کار می کنند . یکی از حرکات جدید در طراحی منازل استفاده از رنگ های تیره ی روغنی است که یا به دیوارها زده می شود یا به اشیا خانه .در اینجا ده راه برای کمک گرفتن از رنگ تیره را برای بکاربردن در طراحی منزل به شما آموزش می دهیم .
راه اول : نشان دادن عکس
اگر شما از طرفداران عکاسی سیاه &ndash سفید هستید بهتر است که رنگ دیواری که عکس به آن آویزان می شود تیره باشد این راهرو در استرالیا توسط آقای استیونس طراحی شده و عکس را تحت پوشش رنگی زغالی مایل به خاکستری مات در نظر گرفته است . گلدان ها و رنگ سبز گیاه داخل آنها به عنوان نقطه کانونی در نظر گرفته می شود که این کار زیبایی عکس را دو چندان می کند .

راه دوم : ایجاد یک نمایش نوری
هر چه آسمان تیره تر می شود اجرام آسمانی بیشتر می درخشند . نور مانند عکاسی سیاه سفید است . حتی پس زمینه تاریک ، چه آسمان شب و یا یک دیوار نقاشی شده باشد تصویر سیاه سفید را بهتر نشان می دهد و شما میتوانید با سرمایه گذاری در این حوزه بهره برداری مناسبی را انجام دهید .

راه سوم : به حداکثر رساندن محصولات چوبی
دیوارهای پنهان در رنگ های تیره به شما اجازه می دهد که محصولات چوبی بیشتر در معرض دیده شدن قرار بگیرند به ویژه هنگامی که سفید نقاشی شده باشند بسیاری از مردم این احساس را می کنند که رنگ های تیره فضای خانه را تنگ جلوه می دهد اما این نوع رنگ ها محصولات چوبی مانند میز ارایش را بیشتر جلوه می دهند .
 
 
سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
شنبه، 30 ارديبهشت 1396 - ایراچی
توکیو یکی از شهر های فوق العاده شلوغ و پر تراکم جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که زمین در آن کم یاب و فوق العاده گران است .
سه‌شنبه، 19 ارديبهشت 1396 - ایراچی
اگر وقتی به رنگ سبز نعناییی فکر میکنید به یاد سرامیک های خانه های قدیمی ودر و پنجره های چوبی خانه مادر بزرگتان می افتید باید هر چه سریع تر ذهنیت خود را نسبت به این رنگ عوض کنید .
چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در ادامه به 6 مورد که در آن ها میتوانید از فرش های دایره ای استفاده کنید اشاره میکنیم
يکشنبه، 3 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین اتاق های غذاخوری سال 95 را به شما معرفی کنیم . تمام این 6 مورد توسط معماران و متخصصان طراحی و اجرا شدند اما همانطور که مشاهده خواهید کرد تمامی المان ها و اجزای ...
يکشنبه، 27 فروردين 1396 - ایراچی
زمانی که درباره شکل نهایی خانه تان تصمیم گرفتید این سوال مهم پیش می آید که آیا برای دکوراسیون خانه تان به یک متخصص نیاز دارید و یا خودتا میتوانید از پس همه مراحل بر بیایید ؟
پنجشنبه، 17 فروردين 1396 - ایراچی
اگر در خانه احساس آرامش نمیکنید ، در یکی از اتاق ها همواره در حال بحث با همسرتان هستید شاید باید هرچه زودتر رنگ دیوارهای تان را عوض کنید .