حس نیمه تاریک در خانه قسمت اولirachi  - شنبه، 18 دی 1395


حس نیمه تاریک در خانه
طراحان خانه برای تزئین خانه بسیاری مسائل سلیقه ای و شخصی را در نظر می گیرند در حالی که دیگران سنت و عقل را چاشنی کار می کنند . یکی از حرکات جدید در طراحی منازل استفاده از رنگ های تیره ی روغنی است که یا به دیوارها زده می شود یا به اشیا خانه .در اینجا ده راه برای کمک گرفتن از رنگ تیره را برای بکاربردن در طراحی منزل به شما آموزش می دهیم .
راه اول : نشان دادن عکس
اگر شما از طرفداران عکاسی سیاه &ndash سفید هستید بهتر است که رنگ دیواری که عکس به آن آویزان می شود تیره باشد این راهرو در استرالیا توسط آقای استیونس طراحی شده و عکس را تحت پوشش رنگی زغالی مایل به خاکستری مات در نظر گرفته است . گلدان ها و رنگ سبز گیاه داخل آنها به عنوان نقطه کانونی در نظر گرفته می شود که این کار زیبایی عکس را دو چندان می کند .

راه دوم : ایجاد یک نمایش نوری
هر چه آسمان تیره تر می شود اجرام آسمانی بیشتر می درخشند . نور مانند عکاسی سیاه سفید است . حتی پس زمینه تاریک ، چه آسمان شب و یا یک دیوار نقاشی شده باشد تصویر سیاه سفید را بهتر نشان می دهد و شما میتوانید با سرمایه گذاری در این حوزه بهره برداری مناسبی را انجام دهید .

راه سوم : به حداکثر رساندن محصولات چوبی
دیوارهای پنهان در رنگ های تیره به شما اجازه می دهد که محصولات چوبی بیشتر در معرض دیده شدن قرار بگیرند به ویژه هنگامی که سفید نقاشی شده باشند بسیاری از مردم این احساس را می کنند که رنگ های تیره فضای خانه را تنگ جلوه می دهد اما این نوع رنگ ها محصولات چوبی مانند میز ارایش را بیشتر جلوه می دهند .
 
 
پنجشنبه، 26 اسفند 1395 - ایراچی
چه واقعا آینه آنتیک و کهنه باشد و یا زیر دست یک هنرمند به این صورت درآمده باشد ، به فضای اتاق یک حس نوستالژیک و قدیمی میدهند که بر صمیمیت و اصالت فضا می افزاید .
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - ایراچی
​وجود استین گلس چه درفرم پنجره باشد یا درب یا حتی سقف کاذب به یک خانه کاراکتر میدهد و کلاس و کیفیت طراحی داخلی آن را بالا میبرد .
دوشنبه، 23 اسفند 1395 - ایراچی
در این مقاله قصد داریم شما را برای انتخاب رنگ ، استایل و نوع مناسب کابینت آشپزخانه راهنمایی کنیم .
جمعه، 20 اسفند 1395 - ایراچی
​ گاهی اوقات یک طاقچه نه یک قفسه تنها چیزی است که برای یک اتاق لازم است تا علاوه بر کارایی به آن زیبایی بدهد . در ادامه به بررسی طاقچه های هوشمندانه و کوچک در چند اتاق متفاوت میپردازیم . با کمک این نکات ...
يکشنبه، 15 اسفند 1395 - ایراچی
امروزه بر خلاف چند دهه قبل که میز و صندلی های غذاخوری تنها جنبه کاربردی داشتند امروزه یکی از عوامل مهم در دکوراسیون منزل هستند . اما قبل از اینکه به سراغ سندلی های بلند و باریک مجسمه مانند و زیبا بروید ...
جمعه، 13 اسفند 1395 - ایراچی
در اغلب خانه ها اتاق خواب ها نادیده گرفته میشوند و بیشتر تمرکز در طراحی و تزئین بر روی اتاق نشیمن و پذیرایی است در حالی که یک اتاق خواب چه برای یک زوج باشد یا یک نوجوان و کودک محلی است که باید در آن احساس ...
جمعه، 13 اسفند 1395 - ایراچی
در این مقاله به نکته های ریز اما مفید برای بزرگتر نشان دادن و استفاده بهتر از فضای اتاق خواب های کوچک را به شما معرفی میکنیم .
دوشنبه، 9 اسفند 1395 - ایراچی
​زمانیکه درباره تم و طرح کلی خانه ، رنگ اصلی و بودجه تان تصمیم گرفتید زمان آن رسیده که مبلمان تان را انتخاب کنید . در بیشتر مواقع یکسری مبلمان و وسایل از قبل وجود دارد حال سوال این است که باید کل این وسایل ...
شنبه، 7 اسفند 1395 - ایراچی
واقعا چه چیزی است که یک اتاق را با کلاس تر و مجلل تر نشان میدهد ؟ آیا باید مبل ها و میزتان را با مدل های گران تر و بروز تر جایگزین کنید ؟ لزوما نه ! اگرچه مبل های گران و لوکس میتواند ظاهر مجلل تری به اتاق ...
چهارشنبه، 4 اسفند 1395 - ایراچی
یک آینه که در جای درستی قرار گرفته ، اتاق را روشن تر ، بزرگتر و زیبا تر نشان داده و حس فرح بخشی را القا میکند در ادامه به روش های درست استفاده از آینه در اتاق های مختلف اشاره میکنیم .