هشت مورد که به برجسته شدن اتاق کمک می کند قسمت اخرirachi  - دوشنبه، 13 دی 1395


جزئیات پنجم : لولا و مفاصل سخت

استفاده از لولای سخت و سنگین برای درب های می تواند امنیت خانه و اتاق ها را بالا ببرد . هنگام طراحی یک فضا استفاده از مواد بکار رفته در قطعات می تواند بسیار حائز اهمیت باشد . سخت افزار و لولا در درب های سفارشی به کار گرفته می شود که این برای دارنده خانه هزینه گزافی را به ارمغان می آورد . درب های سفارشی با توجه به طول عمر بالای خود می توانند برای پروژه های مهم بکار گرفته شوند .

جزئیات ششم : دریچه ها

دریچه ها باید با توجه به خانه مورد نظر طراحی شوند مانند دریچه های هوا. سفارشی ساختن این مدل دریچه ها می تواند به زیبایی خانه شما کمک شایانی بکند . جنس این دریچه ها می تواند از سنگ یا چوب باشد .

جزئیات هفتم : استفاده از کاور برای نور

استفاده از سوئیچ نوری یکی ار به روز ترین سیستم های نوردهی منازل است که جدیدا ابداع گردیده است . استفاده از پوشش های بدون پیچ در این سویوچ ها زیبایی خاصی را به اتاق می دهد اما این نکته را در نظر داشته باشید که این سیستم در منازل لوکس بکار گرفته می شود . این نوع سیستم برای خانه های سنتی به هیچ عنوان کاربردی ندارد پس بهتر است اگر بودجه اضافی دارید از این نوع سیستم استفاده کنید.

جزئیات هشتم : سیستم الکترونیکی کارآمد

شما پیش از برنامه ریزی و قرار دادن لوله در پشت دیوار ها از کابل کشی های پشت آن مطمئن شوید . از سیم های مختلف برای برق رسانی به وسایل الکترونیکی استفاده کنید . بعد تلویزیون را درجای مناسبش نصب کنید که بهترین دید را برای بیننده داشته باشد و بتوانید بهترین لذت را از دیدن تلویزیون داشته باشید .

سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
شنبه، 30 ارديبهشت 1396 - ایراچی
توکیو یکی از شهر های فوق العاده شلوغ و پر تراکم جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که زمین در آن کم یاب و فوق العاده گران است .
سه‌شنبه، 19 ارديبهشت 1396 - ایراچی
اگر وقتی به رنگ سبز نعناییی فکر میکنید به یاد سرامیک های خانه های قدیمی ودر و پنجره های چوبی خانه مادر بزرگتان می افتید باید هر چه سریع تر ذهنیت خود را نسبت به این رنگ عوض کنید .
چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در ادامه به 6 مورد که در آن ها میتوانید از فرش های دایره ای استفاده کنید اشاره میکنیم
يکشنبه، 3 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین اتاق های غذاخوری سال 95 را به شما معرفی کنیم . تمام این 6 مورد توسط معماران و متخصصان طراحی و اجرا شدند اما همانطور که مشاهده خواهید کرد تمامی المان ها و اجزای ...
يکشنبه، 27 فروردين 1396 - ایراچی
زمانی که درباره شکل نهایی خانه تان تصمیم گرفتید این سوال مهم پیش می آید که آیا برای دکوراسیون خانه تان به یک متخصص نیاز دارید و یا خودتا میتوانید از پس همه مراحل بر بیایید ؟
پنجشنبه، 17 فروردين 1396 - ایراچی
اگر در خانه احساس آرامش نمیکنید ، در یکی از اتاق ها همواره در حال بحث با همسرتان هستید شاید باید هرچه زودتر رنگ دیوارهای تان را عوض کنید .
دوشنبه، 14 فروردين 1396 - ایراچی
همیشه گران ترین وسایل ، دوست داشتنی ترین نیستند . در واقع گاهی وسایل بسیار کوچک و کاربردی هستند که بیشتر از همه زندگی روزمره را برای ما راحت و لذت بخش میکنند و به ما حس خاص بودن میدهند . در این مقاله 8 ...