هشت مورد که به برجسته شدن اتاق کمک می کند قسمت اخرirachi  - دوشنبه، 13 دی 1395


جزئیات پنجم : لولا و مفاصل سخت

استفاده از لولای سخت و سنگین برای درب های می تواند امنیت خانه و اتاق ها را بالا ببرد . هنگام طراحی یک فضا استفاده از مواد بکار رفته در قطعات می تواند بسیار حائز اهمیت باشد . سخت افزار و لولا در درب های سفارشی به کار گرفته می شود که این برای دارنده خانه هزینه گزافی را به ارمغان می آورد . درب های سفارشی با توجه به طول عمر بالای خود می توانند برای پروژه های مهم بکار گرفته شوند .

جزئیات ششم : دریچه ها

دریچه ها باید با توجه به خانه مورد نظر طراحی شوند مانند دریچه های هوا. سفارشی ساختن این مدل دریچه ها می تواند به زیبایی خانه شما کمک شایانی بکند . جنس این دریچه ها می تواند از سنگ یا چوب باشد .

جزئیات هفتم : استفاده از کاور برای نور

استفاده از سوئیچ نوری یکی ار به روز ترین سیستم های نوردهی منازل است که جدیدا ابداع گردیده است . استفاده از پوشش های بدون پیچ در این سویوچ ها زیبایی خاصی را به اتاق می دهد اما این نکته را در نظر داشته باشید که این سیستم در منازل لوکس بکار گرفته می شود . این نوع سیستم برای خانه های سنتی به هیچ عنوان کاربردی ندارد پس بهتر است اگر بودجه اضافی دارید از این نوع سیستم استفاده کنید.

جزئیات هشتم : سیستم الکترونیکی کارآمد

شما پیش از برنامه ریزی و قرار دادن لوله در پشت دیوار ها از کابل کشی های پشت آن مطمئن شوید . از سیم های مختلف برای برق رسانی به وسایل الکترونیکی استفاده کنید . بعد تلویزیون را درجای مناسبش نصب کنید که بهترین دید را برای بیننده داشته باشد و بتوانید بهترین لذت را از دیدن تلویزیون داشته باشید .

 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.