هشت مورد که به برجسته شدن اتاق کمک می کند قسمت اولirachi  - شنبه، 11 دی 1395


هنگامی که مشغول طراحی یک فضا هستید بسیاری چیزها ممکن است به نظرتان آن را زیبا تر کند چیز های ظریفی که ابتدا به امر ممکن است اصلا به چشم نیاید اما بعدا فضا را فوق العاده کند . توجه دقیق به این جزئیات خیلی می تواند به زیباتر شدن اتاق کمک کند . در این مقاله 8 مورد از این جزئیات را مورد بررسی قرار می دهیم .

اولین جزئیات : حذف طاقچه برای حمام

طاقچه سفارشی ساخته شده برای حمام می تواند چهره ی حمام را کلا تغییر دهد مثلا حذف قفسه در حمام و گذاشتن طاقچه و یا برعکس می تواند چشم بیننده را به خود جلب کند . طراحی دوش خود می تواند چهره ی حمام را عوض کند . در بعضی حمام ها نیاز نیست که طاقچه وجود داشته باشد بنابراین بهتر است که  طاقچه حذف شود .

دومین جزئیات : پوشش های صاف

استفاده از کف پوش های مناسب که می تواند کلیدی ترین نکته درون خانه شما محسوب شود . من ترجیح میدهم سطوح به کار رفته در کف منزل کاملا صاف بوده و برجستگی نداشته باشند .

سومین جزئیات : استفاده از قرنیز

درخواست بیشتر امروزه مشتریان برای ساخت قرنیز است . برای این کار باید ابتدا به ساکن قالب گیری انجام شود . معمولا بعد قالب گیری فریم بندی می کنند که این کار امروزه برای خانه های بزرگ خیلی پر هزینه است . امروزه در خانه های بزرگ از قرنیز های خاصی استفاده می شود که احتیاج به فریم بندی ندارد.

چهارمین جزئیات : استفاده از کابینت های روشن

روشنایی در محصولات چوبی باعث زیبایی خاصی در آشپزخانه می شود و باعث صرفه جویی در مصرف لامپ و برق می شود روشنایی در این نوع کابینت ها ترانسفورماتوری است که در کابینت نصب می شود و باعث روشنایی آن می شود .

سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
شنبه، 30 ارديبهشت 1396 - ایراچی
توکیو یکی از شهر های فوق العاده شلوغ و پر تراکم جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که زمین در آن کم یاب و فوق العاده گران است .
سه‌شنبه، 19 ارديبهشت 1396 - ایراچی
اگر وقتی به رنگ سبز نعناییی فکر میکنید به یاد سرامیک های خانه های قدیمی ودر و پنجره های چوبی خانه مادر بزرگتان می افتید باید هر چه سریع تر ذهنیت خود را نسبت به این رنگ عوض کنید .
چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در ادامه به 6 مورد که در آن ها میتوانید از فرش های دایره ای استفاده کنید اشاره میکنیم
يکشنبه، 3 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین اتاق های غذاخوری سال 95 را به شما معرفی کنیم . تمام این 6 مورد توسط معماران و متخصصان طراحی و اجرا شدند اما همانطور که مشاهده خواهید کرد تمامی المان ها و اجزای ...
يکشنبه، 27 فروردين 1396 - ایراچی
زمانی که درباره شکل نهایی خانه تان تصمیم گرفتید این سوال مهم پیش می آید که آیا برای دکوراسیون خانه تان به یک متخصص نیاز دارید و یا خودتا میتوانید از پس همه مراحل بر بیایید ؟
پنجشنبه، 17 فروردين 1396 - ایراچی
اگر در خانه احساس آرامش نمیکنید ، در یکی از اتاق ها همواره در حال بحث با همسرتان هستید شاید باید هرچه زودتر رنگ دیوارهای تان را عوض کنید .
دوشنبه، 14 فروردين 1396 - ایراچی
همیشه گران ترین وسایل ، دوست داشتنی ترین نیستند . در واقع گاهی وسایل بسیار کوچک و کاربردی هستند که بیشتر از همه زندگی روزمره را برای ما راحت و لذت بخش میکنند و به ما حس خاص بودن میدهند . در این مقاله 8 ...