هشت مورد که به برجسته شدن اتاق کمک می کند قسمت اولirachi  - شنبه، 11 دی 1395


هنگامی که مشغول طراحی یک فضا هستید بسیاری چیزها ممکن است به نظرتان آن را زیبا تر کند چیز های ظریفی که ابتدا به امر ممکن است اصلا به چشم نیاید اما بعدا فضا را فوق العاده کند . توجه دقیق به این جزئیات خیلی می تواند به زیباتر شدن اتاق کمک کند . در این مقاله 8 مورد از این جزئیات را مورد بررسی قرار می دهیم .

اولین جزئیات : حذف طاقچه برای حمام

طاقچه سفارشی ساخته شده برای حمام می تواند چهره ی حمام را کلا تغییر دهد مثلا حذف قفسه در حمام و گذاشتن طاقچه و یا برعکس می تواند چشم بیننده را به خود جلب کند . طراحی دوش خود می تواند چهره ی حمام را عوض کند . در بعضی حمام ها نیاز نیست که طاقچه وجود داشته باشد بنابراین بهتر است که  طاقچه حذف شود .

دومین جزئیات : پوشش های صاف

استفاده از کف پوش های مناسب که می تواند کلیدی ترین نکته درون خانه شما محسوب شود . من ترجیح میدهم سطوح به کار رفته در کف منزل کاملا صاف بوده و برجستگی نداشته باشند .

سومین جزئیات : استفاده از قرنیز

درخواست بیشتر امروزه مشتریان برای ساخت قرنیز است . برای این کار باید ابتدا به ساکن قالب گیری انجام شود . معمولا بعد قالب گیری فریم بندی می کنند که این کار امروزه برای خانه های بزرگ خیلی پر هزینه است . امروزه در خانه های بزرگ از قرنیز های خاصی استفاده می شود که احتیاج به فریم بندی ندارد.

چهارمین جزئیات : استفاده از کابینت های روشن

روشنایی در محصولات چوبی باعث زیبایی خاصی در آشپزخانه می شود و باعث صرفه جویی در مصرف لامپ و برق می شود روشنایی در این نوع کابینت ها ترانسفورماتوری است که در کابینت نصب می شود و باعث روشنایی آن می شود .

 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.