هشت راه برای اینکه شما بهترین ها را انتخاب کنید قسمت آخرirachi  - شنبه، 11 دی 1395


راه چهارم : استفاده از وسایل قدیمی

استفاده از لامپ های قدیمی به عنوان میراث گرانبهای گذشته می تواند اثر هنرمندان سال های دور را به معرض نمایش بگذارد . لامپ های استوانه ای مانند آپاژورها زیبایی خاصی را به منزل القا می کنند .

نظر آقای بونوس : من عاشق این فرش سنتی شده ام که به صورتی افتاده که ذهن من را به زمان های قبل می برد  باعث ایجاد یک حس خوب در من می شود .

شما هم چنین می توانید با اضافه کردن یک پارچه تمیز بر روی آپاژور یا گذاشتن یک تابلو نقاشی روی دیوار منزل خود را به سبک قدیمی تزئین کنید و آن را از حالت مدرنیزه خارج کنید و به حالت سنتی تغییر دهید .

راه پنجم : عکس های کوچک

عکس های کوچک بخصوص عکس های یادگاری سال های گذشته ممکن است قادر به پر کردن بیشتر صفحات دفترچه یادداشت شود اما با بزرگ کردن فریم آنها با پوشش حصیری ، به طور اتفاقی شما یک مجموعه گالری کامل با تصاویر ارائه شده خود به عنوان یک اثر هنری را به دیوار منزل آویزان کرده اید که زیبایی خاصی را به منزل شما می دهد .

 

خرید قاب ارزان و دقت در برش کاغذ عکس برای استفاده از قاب حصیری می تواند باعث زیباتر شدن دیوار اتاق شود .

راه ششم : استفاده از قاب تخت ساده

استفاده از یک قاب ساده روی تخت یک محل راحت را برای استراحت و نشستن روی تخت خواب و تماشا کردن تلویزیون به وجود می آورد .

راه هفتم : استفاده از ملحفه نرم

استفاده از بالش مخمل ( با سایز 26 تا 28 اینچ )  و ملحفه نرم می تواند راحتی شما را روی تخت خواب تضمین کند .

راه هشتم : استفاده از آینه های بزرگ

بسته به حمام شما سایز آینه می تواند متفاوت باشد . شما می توانید با اضافه کردن یک قاب پلاستیکی یا رنگی در زیبایی این آینه نقش به سزایی را ایفا کنید . البته گذاشتن آینه بزرگ داخل حمام هزینه زیر 200 دلار را برای شما به ارمغان می آورد .

 

سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
شنبه، 30 ارديبهشت 1396 - ایراچی
توکیو یکی از شهر های فوق العاده شلوغ و پر تراکم جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که زمین در آن کم یاب و فوق العاده گران است .
سه‌شنبه، 19 ارديبهشت 1396 - ایراچی
اگر وقتی به رنگ سبز نعناییی فکر میکنید به یاد سرامیک های خانه های قدیمی ودر و پنجره های چوبی خانه مادر بزرگتان می افتید باید هر چه سریع تر ذهنیت خود را نسبت به این رنگ عوض کنید .
چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در ادامه به 6 مورد که در آن ها میتوانید از فرش های دایره ای استفاده کنید اشاره میکنیم
يکشنبه، 3 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین اتاق های غذاخوری سال 95 را به شما معرفی کنیم . تمام این 6 مورد توسط معماران و متخصصان طراحی و اجرا شدند اما همانطور که مشاهده خواهید کرد تمامی المان ها و اجزای ...
يکشنبه، 27 فروردين 1396 - ایراچی
زمانی که درباره شکل نهایی خانه تان تصمیم گرفتید این سوال مهم پیش می آید که آیا برای دکوراسیون خانه تان به یک متخصص نیاز دارید و یا خودتا میتوانید از پس همه مراحل بر بیایید ؟
پنجشنبه، 17 فروردين 1396 - ایراچی
اگر در خانه احساس آرامش نمیکنید ، در یکی از اتاق ها همواره در حال بحث با همسرتان هستید شاید باید هرچه زودتر رنگ دیوارهای تان را عوض کنید .
دوشنبه، 14 فروردين 1396 - ایراچی
همیشه گران ترین وسایل ، دوست داشتنی ترین نیستند . در واقع گاهی وسایل بسیار کوچک و کاربردی هستند که بیشتر از همه زندگی روزمره را برای ما راحت و لذت بخش میکنند و به ما حس خاص بودن میدهند . در این مقاله 8 ...