هشت راه برای اینکه شما بهترین ها را انتخاب کنید قسمت آخرirachi  - شنبه، 11 دی 1395


راه چهارم : استفاده از وسایل قدیمی

استفاده از لامپ های قدیمی به عنوان میراث گرانبهای گذشته می تواند اثر هنرمندان سال های دور را به معرض نمایش بگذارد . لامپ های استوانه ای مانند آپاژورها زیبایی خاصی را به منزل القا می کنند .

نظر آقای بونوس : من عاشق این فرش سنتی شده ام که به صورتی افتاده که ذهن من را به زمان های قبل می برد  باعث ایجاد یک حس خوب در من می شود .

شما هم چنین می توانید با اضافه کردن یک پارچه تمیز بر روی آپاژور یا گذاشتن یک تابلو نقاشی روی دیوار منزل خود را به سبک قدیمی تزئین کنید و آن را از حالت مدرنیزه خارج کنید و به حالت سنتی تغییر دهید .

راه پنجم : عکس های کوچک

عکس های کوچک بخصوص عکس های یادگاری سال های گذشته ممکن است قادر به پر کردن بیشتر صفحات دفترچه یادداشت شود اما با بزرگ کردن فریم آنها با پوشش حصیری ، به طور اتفاقی شما یک مجموعه گالری کامل با تصاویر ارائه شده خود به عنوان یک اثر هنری را به دیوار منزل آویزان کرده اید که زیبایی خاصی را به منزل شما می دهد .

 

خرید قاب ارزان و دقت در برش کاغذ عکس برای استفاده از قاب حصیری می تواند باعث زیباتر شدن دیوار اتاق شود .

راه ششم : استفاده از قاب تخت ساده

استفاده از یک قاب ساده روی تخت یک محل راحت را برای استراحت و نشستن روی تخت خواب و تماشا کردن تلویزیون به وجود می آورد .

راه هفتم : استفاده از ملحفه نرم

استفاده از بالش مخمل ( با سایز 26 تا 28 اینچ )  و ملحفه نرم می تواند راحتی شما را روی تخت خواب تضمین کند .

راه هشتم : استفاده از آینه های بزرگ

بسته به حمام شما سایز آینه می تواند متفاوت باشد . شما می توانید با اضافه کردن یک قاب پلاستیکی یا رنگی در زیبایی این آینه نقش به سزایی را ایفا کنید . البته گذاشتن آینه بزرگ داخل حمام هزینه زیر 200 دلار را برای شما به ارمغان می آورد .

 

 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.