هشت راه برای اینکه شما بهترین ها را انتخاب کنید قسمت اولirachi  - سه‌شنبه، 7 دی 1395


گاهی اوقات به عنوان یک طراح شما می توانید هر چیزی را با شروع هر فصل تازه آغاز کنید . در واقع ، بسیاری از اصول اولیه خانه خوب فقط یک ساختمان کوچک نیست ، استفاده از روش هایی است که می تواند چهره منزل شما از حالت اولیه خارج و به حالت ایده آل شما نزدیک کند .

راه اول : قالب ریزی غیر القایی

جزئیات غنی در قالب ریزی و سازه های تزئینی استفاده می شود مثلا یک خانه زمانی محبوب تر می شود که اجناس گران قیمت در آن استفاده شود . اما می توان با استفاده از سازه ها و قالب ریزی های مناسب و معقول و هم چنین استفاده از درب و پنجره تمیز و کم هزینه تر نیز برای تزئین استفاده کرد .

شما می توانید با استفاده از قرنیز و یا استفاده از نوار گچ سفید پایین دیوار را با هزینه کم زیباتر کنید و همچنین استفاده از قرنیز می تواند گچ پایین دیوار را کمتر مورد کثیفی قرار دهد .

راه دوم : استفاده از مبل های مدرن کم حجم

آپارتمان های مدرن معمولا از مبل های کم حجم و تزئینی بیشتر استفاده می کنند ، مبلمان کم حجم هم زیبایی خاصی دارد و هم جای کمی را در خانه اشغال می کند

راه سوم : پرده کوتاه

پرده ها برای بودجه های مختلف در خانه ها وجود دارد بعضی پرده ها کوتاه هستند و بعضی ها بلند. این هنر خیاط است که بتواند طوری پرده را طراحی کند که با شمایل خانه همسان بوده و خوش رنگ و لعاب دوخته شود .

 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.