هشت راه برای اینکه شما بهترین ها را انتخاب کنید قسمت اولirachi  - سه‌شنبه، 7 دی 1395


گاهی اوقات به عنوان یک طراح شما می توانید هر چیزی را با شروع هر فصل تازه آغاز کنید . در واقع ، بسیاری از اصول اولیه خانه خوب فقط یک ساختمان کوچک نیست ، استفاده از روش هایی است که می تواند چهره منزل شما از حالت اولیه خارج و به حالت ایده آل شما نزدیک کند .

راه اول : قالب ریزی غیر القایی

جزئیات غنی در قالب ریزی و سازه های تزئینی استفاده می شود مثلا یک خانه زمانی محبوب تر می شود که اجناس گران قیمت در آن استفاده شود . اما می توان با استفاده از سازه ها و قالب ریزی های مناسب و معقول و هم چنین استفاده از درب و پنجره تمیز و کم هزینه تر نیز برای تزئین استفاده کرد .

شما می توانید با استفاده از قرنیز و یا استفاده از نوار گچ سفید پایین دیوار را با هزینه کم زیباتر کنید و همچنین استفاده از قرنیز می تواند گچ پایین دیوار را کمتر مورد کثیفی قرار دهد .

راه دوم : استفاده از مبل های مدرن کم حجم

آپارتمان های مدرن معمولا از مبل های کم حجم و تزئینی بیشتر استفاده می کنند ، مبلمان کم حجم هم زیبایی خاصی دارد و هم جای کمی را در خانه اشغال می کند

راه سوم : پرده کوتاه

پرده ها برای بودجه های مختلف در خانه ها وجود دارد بعضی پرده ها کوتاه هستند و بعضی ها بلند. این هنر خیاط است که بتواند طوری پرده را طراحی کند که با شمایل خانه همسان بوده و خوش رنگ و لعاب دوخته شود .

سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
شنبه، 30 ارديبهشت 1396 - ایراچی
توکیو یکی از شهر های فوق العاده شلوغ و پر تراکم جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که زمین در آن کم یاب و فوق العاده گران است .
سه‌شنبه، 19 ارديبهشت 1396 - ایراچی
اگر وقتی به رنگ سبز نعناییی فکر میکنید به یاد سرامیک های خانه های قدیمی ودر و پنجره های چوبی خانه مادر بزرگتان می افتید باید هر چه سریع تر ذهنیت خود را نسبت به این رنگ عوض کنید .
چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در ادامه به 6 مورد که در آن ها میتوانید از فرش های دایره ای استفاده کنید اشاره میکنیم
يکشنبه، 3 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین اتاق های غذاخوری سال 95 را به شما معرفی کنیم . تمام این 6 مورد توسط معماران و متخصصان طراحی و اجرا شدند اما همانطور که مشاهده خواهید کرد تمامی المان ها و اجزای ...
يکشنبه، 27 فروردين 1396 - ایراچی
زمانی که درباره شکل نهایی خانه تان تصمیم گرفتید این سوال مهم پیش می آید که آیا برای دکوراسیون خانه تان به یک متخصص نیاز دارید و یا خودتا میتوانید از پس همه مراحل بر بیایید ؟
پنجشنبه، 17 فروردين 1396 - ایراچی
اگر در خانه احساس آرامش نمیکنید ، در یکی از اتاق ها همواره در حال بحث با همسرتان هستید شاید باید هرچه زودتر رنگ دیوارهای تان را عوض کنید .
دوشنبه، 14 فروردين 1396 - ایراچی
همیشه گران ترین وسایل ، دوست داشتنی ترین نیستند . در واقع گاهی وسایل بسیار کوچک و کاربردی هستند که بیشتر از همه زندگی روزمره را برای ما راحت و لذت بخش میکنند و به ما حس خاص بودن میدهند . در این مقاله 8 ...