تزئین کردن اتاق با رنگ های گرم تابستانی قسمت اولirachi  - دوشنبه، 6 دی 1395


روزهای طولانی و شب های گرم بیشتر در فصل تابستان خودش را بیشتر به مردم نشان می دهد . بسیاری از هنرمندان با الهام گرفتن از طبیعت در این فصل از ترکیب های رنگی درختان و گیاهان استفاده کرده و ایده های بسیار متنوعی را برای تزئین خانه ارائه می کنند که رنگ های نارنجی و زرد یکی از این رنگ ها است .

دیوار های رنگی

استفاده از رنگ صورتی ملایم در دیوارها و سقف می تواند زیبایی را در چشم بیننده تداعی کند . پر رنگ کردن و کم رنگ کردن رنگ ها می تواند عمق زیبایی را بیشتر به صاحب خانه القا کند . استفاده از مبلمان با چوب های تیره و هم چنین استفاده از تخت های تیره رنگ با سایه های نارنجی و زرد اتاق را زیباتر می کند .

ترکیب بیشتر رنگ ها

این نسخه اتاق با ترکیب رنگ های زرد طلایی و نارنجی و صورتی و رنگ گل رز اتاق را زیباتر کرده است .

برای دریافت بهترین مخلوط رنگ استفاده از یک قلم مو بزرگ و یا استفاده از غلتک عریض می تواند به شما کمک شایانی کند .

استفاده از مدهای لطیف در اتاق

در اینجا یک مبل با رنگ گرگ و میشی و یا صورتی با بالش پرتقالی و یک فرش نارنجی گرم می تواند تمامی رنگ های گرم تابستان را به اتاق شما هدیه دهد و شما در اتاق احساس آرامش و تازگی کنید .

عکس سایه غروب خورشید

اگر شما از تماشا کردن غروب خورشید در باغچه خود لذت می برید ، می توانید با گذاشتن یک صندلی راحتی که منعکس کننده گرما نباشد روز را با آرامش در کنار باغچه به پایان ببرید .

گیاهانی را برای باغچه خود انتخاب کنید که بیشتر بتواند غروب آفتاب را برای شما تداعی کند مانند این افرای بنفش ژاپنی که زیبایی خاصی را القا کرده است .

سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
شنبه، 30 ارديبهشت 1396 - ایراچی
توکیو یکی از شهر های فوق العاده شلوغ و پر تراکم جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که زمین در آن کم یاب و فوق العاده گران است .
سه‌شنبه، 19 ارديبهشت 1396 - ایراچی
اگر وقتی به رنگ سبز نعناییی فکر میکنید به یاد سرامیک های خانه های قدیمی ودر و پنجره های چوبی خانه مادر بزرگتان می افتید باید هر چه سریع تر ذهنیت خود را نسبت به این رنگ عوض کنید .
چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در ادامه به 6 مورد که در آن ها میتوانید از فرش های دایره ای استفاده کنید اشاره میکنیم
يکشنبه، 3 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین اتاق های غذاخوری سال 95 را به شما معرفی کنیم . تمام این 6 مورد توسط معماران و متخصصان طراحی و اجرا شدند اما همانطور که مشاهده خواهید کرد تمامی المان ها و اجزای ...
يکشنبه، 27 فروردين 1396 - ایراچی
زمانی که درباره شکل نهایی خانه تان تصمیم گرفتید این سوال مهم پیش می آید که آیا برای دکوراسیون خانه تان به یک متخصص نیاز دارید و یا خودتا میتوانید از پس همه مراحل بر بیایید ؟
پنجشنبه، 17 فروردين 1396 - ایراچی
اگر در خانه احساس آرامش نمیکنید ، در یکی از اتاق ها همواره در حال بحث با همسرتان هستید شاید باید هرچه زودتر رنگ دیوارهای تان را عوض کنید .
دوشنبه، 14 فروردين 1396 - ایراچی
همیشه گران ترین وسایل ، دوست داشتنی ترین نیستند . در واقع گاهی وسایل بسیار کوچک و کاربردی هستند که بیشتر از همه زندگی روزمره را برای ما راحت و لذت بخش میکنند و به ما حس خاص بودن میدهند . در این مقاله 8 ...