تزئین کردن اتاق با رنگ های گرم تابستانی قسمت اولirachi  - دوشنبه، 6 دی 1395


روزهای طولانی و شب های گرم بیشتر در فصل تابستان خودش را بیشتر به مردم نشان می دهد . بسیاری از هنرمندان با الهام گرفتن از طبیعت در این فصل از ترکیب های رنگی درختان و گیاهان استفاده کرده و ایده های بسیار متنوعی را برای تزئین خانه ارائه می کنند که رنگ های نارنجی و زرد یکی از این رنگ ها است .

دیوار های رنگی

استفاده از رنگ صورتی ملایم در دیوارها و سقف می تواند زیبایی را در چشم بیننده تداعی کند . پر رنگ کردن و کم رنگ کردن رنگ ها می تواند عمق زیبایی را بیشتر به صاحب خانه القا کند . استفاده از مبلمان با چوب های تیره و هم چنین استفاده از تخت های تیره رنگ با سایه های نارنجی و زرد اتاق را زیباتر می کند .

ترکیب بیشتر رنگ ها

این نسخه اتاق با ترکیب رنگ های زرد طلایی و نارنجی و صورتی و رنگ گل رز اتاق را زیباتر کرده است .

برای دریافت بهترین مخلوط رنگ استفاده از یک قلم مو بزرگ و یا استفاده از غلتک عریض می تواند به شما کمک شایانی کند .

استفاده از مدهای لطیف در اتاق

در اینجا یک مبل با رنگ گرگ و میشی و یا صورتی با بالش پرتقالی و یک فرش نارنجی گرم می تواند تمامی رنگ های گرم تابستان را به اتاق شما هدیه دهد و شما در اتاق احساس آرامش و تازگی کنید .

عکس سایه غروب خورشید

اگر شما از تماشا کردن غروب خورشید در باغچه خود لذت می برید ، می توانید با گذاشتن یک صندلی راحتی که منعکس کننده گرما نباشد روز را با آرامش در کنار باغچه به پایان ببرید .

گیاهانی را برای باغچه خود انتخاب کنید که بیشتر بتواند غروب آفتاب را برای شما تداعی کند مانند این افرای بنفش ژاپنی که زیبایی خاصی را القا کرده است .

 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.