ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسی قسمت آخرirachi  - شنبه، 4 دی 1395


عنصر ششم : چسباندن به سبک لوستر

این یک قطعه ی قابل تغییر است که می تواند نوسان اتاق را به سبک سنتی و یا مدرن تر کمک می کند . اگر شما در حال تلاش برای تعادل بین سبک قدیم و جدید هستید اما احساس می کنید بیش از حد مدرنیزه یا معاصری عمل کرده اید بایستی رویکرد خود را تغییر دهید . آویزان کردن بیش از حد طلا و یا لوستر کریستال یا برنجی می تواند اتاق را مدرن کند اما هزینه های گزافی را روی دست صاحب خانه می گذارد .

عنصر هفتم : کار کردن روی کاناپه

آپارتمان های سبک پاریسی با ادغام مبلمان دو نفره یا تک نفره به جای صندلی در اتاق سبکی نوین را در آپارتمان به وجود آورده اند . اگر محیط بزرگتر باشد می توان از کاناپه هم استفاده کرد . کاناپه ها امروز از جنس چوب گردو با پارچه های پشمی و استفاده از ترکیب رنگی بنفش در اتاق زیبایی خاصی را ارائه می کنند .

عنصر هشتم : سفید بلوطی

این رنگ اغلب در کف ، درب ها بیشتر دیده می شود ، البته این رنگ از سفید کمی تیره تر است . یک تکه از اثاثیه منزل مانند میز یا گنجه را انتخاب کنید و ان را هماهنگ با کل ساختمان در بیاورید ..

عنصر نهم : میز ها یا آینه های شیشه ای

کنسول میز ، میز عسلی شیشه ای منعکس کننده ی زیبایی خاصی در اتاق است علاوه بر انعکاس نور در اتاق ، خانه نیز بزرگتر نشان داده می شود . استفاده از درب های فرانسوی شیشه ای در فروشگاه ها و مغازه ها نیز می تواند زیبایی خاصی به ساختمان القا کند .

عنصر دهم : استفاده از گیاهان گلدانی در بالکن

استفاده از گلدان های اسطوخودوس در بالکن آپارتمان باعث حس شادابی و سر زندگی در روحیه افراد ساختمان می شود . همچنین رزماری و شمشاد سبک پاریسی در آپارتمان را زنده می کند .

 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.