ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسی قسمت آخرirachi  - شنبه، 4 دی 1395


عنصر ششم : چسباندن به سبک لوستر

این یک قطعه ی قابل تغییر است که می تواند نوسان اتاق را به سبک سنتی و یا مدرن تر کمک می کند . اگر شما در حال تلاش برای تعادل بین سبک قدیم و جدید هستید اما احساس می کنید بیش از حد مدرنیزه یا معاصری عمل کرده اید بایستی رویکرد خود را تغییر دهید . آویزان کردن بیش از حد طلا و یا لوستر کریستال یا برنجی می تواند اتاق را مدرن کند اما هزینه های گزافی را روی دست صاحب خانه می گذارد .

عنصر هفتم : کار کردن روی کاناپه

آپارتمان های سبک پاریسی با ادغام مبلمان دو نفره یا تک نفره به جای صندلی در اتاق سبکی نوین را در آپارتمان به وجود آورده اند . اگر محیط بزرگتر باشد می توان از کاناپه هم استفاده کرد . کاناپه ها امروز از جنس چوب گردو با پارچه های پشمی و استفاده از ترکیب رنگی بنفش در اتاق زیبایی خاصی را ارائه می کنند .

عنصر هشتم : سفید بلوطی

این رنگ اغلب در کف ، درب ها بیشتر دیده می شود ، البته این رنگ از سفید کمی تیره تر است . یک تکه از اثاثیه منزل مانند میز یا گنجه را انتخاب کنید و ان را هماهنگ با کل ساختمان در بیاورید ..

عنصر نهم : میز ها یا آینه های شیشه ای

کنسول میز ، میز عسلی شیشه ای منعکس کننده ی زیبایی خاصی در اتاق است علاوه بر انعکاس نور در اتاق ، خانه نیز بزرگتر نشان داده می شود . استفاده از درب های فرانسوی شیشه ای در فروشگاه ها و مغازه ها نیز می تواند زیبایی خاصی به ساختمان القا کند .

عنصر دهم : استفاده از گیاهان گلدانی در بالکن

استفاده از گلدان های اسطوخودوس در بالکن آپارتمان باعث حس شادابی و سر زندگی در روحیه افراد ساختمان می شود . همچنین رزماری و شمشاد سبک پاریسی در آپارتمان را زنده می کند .

سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
شنبه، 30 ارديبهشت 1396 - ایراچی
توکیو یکی از شهر های فوق العاده شلوغ و پر تراکم جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که زمین در آن کم یاب و فوق العاده گران است .
سه‌شنبه، 19 ارديبهشت 1396 - ایراچی
اگر وقتی به رنگ سبز نعناییی فکر میکنید به یاد سرامیک های خانه های قدیمی ودر و پنجره های چوبی خانه مادر بزرگتان می افتید باید هر چه سریع تر ذهنیت خود را نسبت به این رنگ عوض کنید .
چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در ادامه به 6 مورد که در آن ها میتوانید از فرش های دایره ای استفاده کنید اشاره میکنیم
يکشنبه، 3 ارديبهشت 1396 - ایراچی
در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین اتاق های غذاخوری سال 95 را به شما معرفی کنیم . تمام این 6 مورد توسط معماران و متخصصان طراحی و اجرا شدند اما همانطور که مشاهده خواهید کرد تمامی المان ها و اجزای ...
يکشنبه، 27 فروردين 1396 - ایراچی
زمانی که درباره شکل نهایی خانه تان تصمیم گرفتید این سوال مهم پیش می آید که آیا برای دکوراسیون خانه تان به یک متخصص نیاز دارید و یا خودتا میتوانید از پس همه مراحل بر بیایید ؟
پنجشنبه، 17 فروردين 1396 - ایراچی
اگر در خانه احساس آرامش نمیکنید ، در یکی از اتاق ها همواره در حال بحث با همسرتان هستید شاید باید هرچه زودتر رنگ دیوارهای تان را عوض کنید .
دوشنبه، 14 فروردين 1396 - ایراچی
همیشه گران ترین وسایل ، دوست داشتنی ترین نیستند . در واقع گاهی وسایل بسیار کوچک و کاربردی هستند که بیشتر از همه زندگی روزمره را برای ما راحت و لذت بخش میکنند و به ما حس خاص بودن میدهند . در این مقاله 8 ...