ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسی قسمت دومirachi  - چهارشنبه، 24 آذر 1395


عنصر دوم : ریخت و پاش در سنگ مرمر شومینه

یکی دیگر از گزینه های منطبق با ویژگی شومینه ، پوشیده شدن آن با یک قطعه زرق و برق دار از سنگ مرمر است که رگه های برجسته در آن نمایان است و قرار دادن آینه بزرگ بالای شومینه خود نمایانگر زیبایی است .

عنصر سوم : در نظر گرفتن کف پوش

الگوی پارکت با استفاده از چوب جنگلی در اغلب آپارتمان های پاریسی دیده می شود .کفپوش پارکت اغلب از قطعات در مقیاس کوچک تشکیل شده است و می تواند تزئینات جالبی را از دوران امپراتوری دوم فرانسه را در ذهن بیننده تداعی کند . سبک های معاصر هم تقریبا شبیه به سبک آپارتمان های قدیمی است .

با پیشرفت در چاپ دیجیتال بسیاری از کاشی های چینی تخت مانند چوب های امروزی وجود دارد . اگر شما نیاز یا تمایل به یک نگاه معاصر دارید می توانید از کاشی های تخت با الگوی ماهی مانند استفاده کنید .

عنصر چهارم : نصب گچ بری های مزین

گچ بری های مستطیل شکل سقف ها و قالب ریزی چهار گوش لبه قرنیس معمولا در آپارتمان های کلاسیک پاریسی دیده می شود . آنها در این کار یک سبک جدید به وجود آورده اند .

در این نوع گچ بری میان بر های ارزان قیمتی هم وجود دارد . به عنوان مثال شما می توانید ظاهر گچ را با استفاده از یک فوم ترنجی به سبک کلاسیک نزدیک کنید و همچنین گزینه های قالب ریزی و سازه پوست و چوب وجود دارد.

عنصر پنجم : استفاده از آثار هنری برجسته در محل

پاریس دارای چنین سنت بزرگی از هنرمندان خود است و آثار هنری آن فرهنگ بالای این کشور را جهانیان نشان می دهد .

آزادانه آرامش را با انواع هنر احساس کنید . پرتره های مدرن و نقاشی های سنتی در اپارتمان های پاریسی به وفور یافت می شود و شما می توانید انواع گالری ها را در پاریس بیابید.

 
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.
چهارشنبه، 10 خرداد 1396 - ایراچی
کف هر خانه معمولا بیش از هر قسمت خانه مورد استفاده قرار میگیرد ولی به همین میزان در دکوراسیون داخلی هم مورد کم توجهی قرار میگیرد .
سه‌شنبه، 2 خرداد 1396 - ایراچی
با پیشرقت علم و مدرن تر شدن وسایل تمامی المان ها ی محیط هم مطابق آن در حال پیشرف اند .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - ایراچی
چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .