ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسی قسمت دومirachi  - چهارشنبه، 24 آذر 1395


عنصر دوم : ریخت و پاش در سنگ مرمر شومینه

یکی دیگر از گزینه های منطبق با ویژگی شومینه ، پوشیده شدن آن با یک قطعه زرق و برق دار از سنگ مرمر است که رگه های برجسته در آن نمایان است و قرار دادن آینه بزرگ بالای شومینه خود نمایانگر زیبایی است .

عنصر سوم : در نظر گرفتن کف پوش

الگوی پارکت با استفاده از چوب جنگلی در اغلب آپارتمان های پاریسی دیده می شود .کفپوش پارکت اغلب از قطعات در مقیاس کوچک تشکیل شده است و می تواند تزئینات جالبی را از دوران امپراتوری دوم فرانسه را در ذهن بیننده تداعی کند . سبک های معاصر هم تقریبا شبیه به سبک آپارتمان های قدیمی است .

با پیشرفت در چاپ دیجیتال بسیاری از کاشی های چینی تخت مانند چوب های امروزی وجود دارد . اگر شما نیاز یا تمایل به یک نگاه معاصر دارید می توانید از کاشی های تخت با الگوی ماهی مانند استفاده کنید .

عنصر چهارم : نصب گچ بری های مزین

گچ بری های مستطیل شکل سقف ها و قالب ریزی چهار گوش لبه قرنیس معمولا در آپارتمان های کلاسیک پاریسی دیده می شود . آنها در این کار یک سبک جدید به وجود آورده اند .

در این نوع گچ بری میان بر های ارزان قیمتی هم وجود دارد . به عنوان مثال شما می توانید ظاهر گچ را با استفاده از یک فوم ترنجی به سبک کلاسیک نزدیک کنید و همچنین گزینه های قالب ریزی و سازه پوست و چوب وجود دارد.

عنصر پنجم : استفاده از آثار هنری برجسته در محل

پاریس دارای چنین سنت بزرگی از هنرمندان خود است و آثار هنری آن فرهنگ بالای این کشور را جهانیان نشان می دهد .

آزادانه آرامش را با انواع هنر احساس کنید . پرتره های مدرن و نقاشی های سنتی در اپارتمان های پاریسی به وفور یافت می شود و شما می توانید انواع گالری ها را در پاریس بیابید.

 
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
این اثر که توسط شیگرو بان و ژان دو گاستینز طراحی شده است، یکی از زیباترین مواردی که در در ایل سگوئین در معرض نمایش عموم قرار گرفته است. این ساختار نمادی برای قرن 21 بوده و مسیر ورودی رای غرب پاریس می باشد ...
چهارشنبه، 21 تير 1396 - ایراچی
محل زندگی یک هنرمند مشکلات طراحی متعددی می تواند داشته باشد. فضا باید به صورت اندیشمندانه و با دقت به جزئیات طراحی شوده و در عین حال جریان و آزادی را داشته باشد تا فرد بتوانند از استعدادهای کاری خود بهره ...
يکشنبه، 18 تير 1396 - ایراچی
اگر قصد دارید کمی در محیط زندگی تان تنوع و تفاوت ایجاد کنید و بودجه کمی هم دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید . میتوانید تنها با چند کوسن تزئینی در مدت کوتاهی مانند دو روز آخر هفته فضای کلی اتاق نشیمن ...
يکشنبه، 4 تير 1396 - ایراچی
چراغ های آویزان و سقفی به علت تنوع بالا در مدل ، امکان تنظیم ارتفاع و همچنین قیمت مناسب برای هر طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب است از این چراغ ها معمولا به عنوان لایه های روشنایی بالای میز ها و مکان های ...
شنبه، 3 تير 1396 - ایراچی
یکی از خانواده های شناخته شده کویت برای ساخت خانه ای سرسبز و خنک در کویت به پیش شرکت معماری داخلی و دکوراسیون AGi رفتند که در واقع شرکتی مشترک بین مادرید و کویت بود.
يکشنبه، 21 خرداد 1396 - ایراچی
گاهی معماران و طراحان دوست دارند چیزی فرا تر از یک برج یا ساختمان بسازند . در این مقاله به بررسی بعضی از این بنا ها میپردازیم که با ظاهر و معماری خورد توجه هر بیننده ای را به خود جذب میکند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - ایراچی
​برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
چهارشنبه، 17 خرداد 1396 - ایراچی
فرش ها شکل قرار گیری دیگر مبلمان را تعیین میکنند پس در انتخاب آنها باید بیش تر دقت کنیم . در ادامه به 7 اشتباه رایج هنگام خرید و یا قرار دادن فرش اشاره میکنیم .
دوشنبه، 15 خرداد 1396 - ایراچی
فرقی نمیکند چگونه از آن نام ببرید کاناپه ، راحتی ، مبل یا هر چیزی دیگر به هر حال این وسیله یکی از مهم ترین وسایل خانه است و خرید آن مانند سرمایه گذاری است .
شنبه، 13 خرداد 1396 - ایراچی
در چند کیلیمتری شهر ملبورن استرالیا در کنار یک دریاچه خانه ای مکعبی شکل ساخته شدده از مواد طبیعی و مهم تر از همه به دور از تکنولوژی ساخته شده.